אתר התיירות הרשמי של אילת

סרטים באילת

תוכנית הסרטים השבועית

סרטים ל: 08/11/2018 - 14/11/2018
טלמסר: 08-637-31-77
טלפון להזמנות: 08-637-31-76
מפצח האגוזים וארבע הממלכות|The Nutcracker and the Four Realms

מבוסס על היצירה "מפצח האגוזים ומלך העכברים" מאת א.ת.א הופמן. קלרה רוצה להשיג מפתח מיוחד בכדי לפתוח קופסה בה נמצאת מתנה יקרה. בכדי להשיג את המפתח היא עוברת אל עולם מקביל, מסתורי ומיוחד, בו עליה לחצות ארבע ממלכות ולעבור חוויות רבות.

ז'אנר: פנטזיה
במאי: לאסה הלסטרום
שחקנים: קיירה נטלי, מורגן פרימן, מקנזי פוי
אורך: 99 דקות

ה16:30
שבת17:3014:5511:00
א16:30
ב16:30
ג16:30
ד16:30
הנערה ברשת העכביש|The Girl in the Spider's Web

ליסבת סאלנדר הצעירה מנסה לעזור לנשים מוכות ולנקום בשמן, אך נלכדת בעצמה בתוך רשת סבוכה.

ז'אנר: מתח, פעולה, דרמה
במאי: פדה אלווארז
שחקנים: קלייר פוי
אורך: 117 דקות

בכורה
ה21:0018:35
ו22:5520:30
שבת22:3019:3517:00
א21:0018:35
ב21:0018:35
ג21:0018:35
ד21:0018:35
רפסודה בוהמית|Bohemian Rhapsody

להקת קווין וסולנה פרדי מרקורי בדרמה ביוגרפית מלווה במיטב המוסיקה של הלהקה.

ז'אנר: דרמה מוסיקלית, ביוגרפיה
במאי: בריאן סינגר
שחקנים: מייק מאיירס, רמי מאלק
אורך: 134 דקות

ה21:0018:20
ו20:30
שבת22:0019:2514:50
א21:0018:20
ב21:00
ג21:0516:30
ד21:05
האלווין|Halloween

כמעט ארבעים שנים לאחר שנמלטה מהרוצח במסכה, נאלצת לורי סטרוד להתמודד מחדש עם הפחדים מהעבר ועם הרוצח מחדש.

ז'אנר: אימה
במאי: דיויד גורדון גריין
שחקנים: גיימי לי קרטיס, גודי לי גרייר
אורך: 106 דקות

ה21:00
ו23:10
שבת22:05
א21:00
ב18:20
סיפור אחר|The Other Story

אירוסיה הקרובים של ענת שחזרה בתשובה ביחד עם בן זוגה גורמת להוריה הגרושים לאחד כוחות ולנסות למנוע את הנישואין.

ז'אנר: דרמה
במאי: אבי נשר
שחקנים: ששון גבאי, ג'וי ריגר, יובל סגל
אורך: 112 דקות

ה18:35
ו23:05
שבת20:0515:05
א18:35
ב20:3018:35
ג21:15
כוכב נולד|A Star Is Born

הופעה מקרית בבר, מפגישה בין זמר מפורסם, ג'קסון מיין לאלי, זמרת אנונימית. ג'קסון משכנע את אלי לצעוד עמו אל עולם המוסיקה ובזמן שהיא מתחילה להצליח הוא נאלץ להיאבק עם קשיים בחייו ובקריירה שלו.

ז'אנר: דרמה
במאי: בראדלי קופר
שחקנים: בראדלי קופר, לידי גאגא, דייב שאפל
אורך: 135 דקות

ו20:30
שבת17:30
ג18:30
ד18:30
מבוסס על סיפור אמתי|Based on a True Story

סופרת המתמודדת עם מחסום כתיבה בעת כתיבת ספר חדש, פוגשת מעריצה נלהבת ומסתורית המעניקה לה עניין והשראה אך מתגלה כמטרידה ומסוכנת.

ז'אנר: דרמה, מתח
במאי: רומן פולנסקי
שחקנים: עמנואל סינייה, אווה גרין
אורך: 100 דקות

מועדון הסרט הטוב
ג19:10
הבית עם השעון המסתורי|The House with a Clock in Its Walls

ילד צעיר שאיבד את הוריו עובר לגור בבית המוזר של דודו. הילד הצעיר מגלה כי בתוך הבית נחבא שעון מסתורי ומלא בקסם שנבנה על ידי מכשף ומסוגל להביא לקץ העולם, והוא יוצא למסע, לאתר את השעון המסתתר בין כתלי הבית.
ז'אנר: פנטזיה, הרפתקאות
במאי: אילי רות'
שחקנים: קייט בלאנשט, ג'ק בלאק, קייל מקלכלן
אורך: 105 דקות

מדובב
ה16:30
שבת12:50
א16:30
ב16:30
הנסיכה הגנובה|The Stolen Princess

אמן צעיר החולם להיות אביר, זוכה לאתגר כשהוא חובר לחבריו מממלכת בעלי החי ויוצא להציל את הנסיכה האהובה.

ז'אנר: אנימציה
במאי: אולג מאלאמוז'
דיבוב: אגם בוחבוט, יובל בינדר
אורך: 85 דקות

מדובב
ה16:30
שבת13:0011:00
א16:30
ב16:30
מפלצת בשלג|Smallfoot

מפלצת שלג בשם מיגו מאמינה כי יצורי אדם אכן קיימים. מיגו יוצא עם חברתו למסע להביא את יצורי ה"סמולפוט" כהוכחה אל הכפר.

ז'אנר: אנימציה
במאי: קארי קירקפטריק
שחקנים: צ'נינג טייטום, ג'יימס קורדן, ג'יימס לברון
אורך: 96 דקות

מדובב
שבת13:0511:00
ג16:30
ד16:30
שתף: